Wydarzenia do końca roku 2018

Garażowy party killer, czyli jakie czekają nas imprezy w Katowicach do końca 2018 r.

Zastanawiacie się co ciekawego przyniosą weekendy w Katowicach we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu? U nas jesień i zima to najgorętsze miesiące tego roku! 

Wrzesień plecień bo przeplata trochę imprez w dzień chłopaka!

We wrześniu przygotowaliśmy coś specjalnego dla wszystkich facetów! Dzień chłopaka w Katowicach świętować będziemy oczywiście 29 września. Na wszystkich Panów czekać będą konkursy z nagrodami! Startujemy o 21:00. Wstęp za friko ;)

Cukierek albo psikus, czyli październik w Katowicach 

Jak październik to i Halloween! A jak halloween na mieście to tylko w Garage Club. 26 października, w piątek, zaczynamy przygodę ze "Strasznym Weekendem". Start - 21:00. Wejście za darmo! 

 Wszystkiego najlepszego Garage! Listopad w Katowicach!

11 to nasza szczęśliwa liczba. To, że jesteśmy z Wami od tylu lat, jest dla nas niesamowite. Chcielibyśmy tę radość przeżyć z Wami - naszymi fanami. Bez Was nie było by niczego! Dlatego dla każdego w nasze urodziny czekać będzie lampka wina, tort i loteria urodzinowa. Świętować zaczynamy o 21:00 - wszyscy wchodzą za darmoszkę!

Andrzeju, Andrzeju - rety, rety, jeju, czyli jak rozpoczynamy katowicki grudzień

Noc z 31 listopada na 1 grudnia poświęcimy wróżbom andrzejkowym! Tylko u nas - w Andrzejki darmowa wrożka w Katowicach. Wstęp nie tylko dla niezamężnych Pań i Andrzejów ;) Zapraszamy absolutnie wszystkich, którzy mają ochotę na świetną imprezę! Rozpoczynamy o 21:00. Wstęp 10 zł!

Impreza mikołajkowa 

A kto powiedział, że mikołajki świętować mogą tylko dzieci? Na pewno nie my! :) Nasze mikołajki dla dorosłych to nie tylko dobra impreza - to także gwarancja upominków dla każdego, kto zdecydował się spędzić ten czas razem z nami. Rozpoczynamy o 21:00! Każdy wchodzi za darmo :)

 

wydarzenia katowice 2018

Search