Wieczór panieński w Katowicach? Tylko w Clubie Garage!

Czeka Cię organizacja wieczoru panieńskiego w Katowicach?

Nie masz pomysłu na imprezę, która zachwyci przyszłą Pannę Młodą? Sprawdź naszą propozycję!

 Wieczór panieński w KatowicachNiezapomniany, wyjątkowy, pełen wrażeń i atrakcji. Taki właśnie powinien być wieczór panieński w Katowicach. To tradycja, której nie należy pomijać. W końcu każda dziewczyna wie, że to ostatni moment Panny Młodej na prawdziwe szaleństwo i wyśmienitą zabawę w gronie najbliższych przyjaciółek.

Jednak, jak i gdzie, zorganizować tę niezapomnianą imprezę, aby wspominana była z wypiekami na twarzy przez długi czas? Zabawa podczas wieczoru panieńskiego powinna być szampańska – tutaj wszystkie pomysły są dozwolone!

Niech pomysły z domówką lub pidżama party pójdą w kąt ;) Nie trzeba też wybierać się do Warszawy, Krakowa czy Poznania – wszystko, co potrzeba do organizacji świetnego wieczoru panieńskiego jest w Katowicach. Przedstawiamy garść inspiracji… Będzie się działo!

Wieczór panieński w Katowicach – gdzie?

Chociaż odnalezienie dobrego miejsca jest dopiero początkiem to również sprawą najważniejszą. Ważne, by kawałek sali mieć tylko dla siebie, tak, by nikomu nie przeszkadzały urządzane przez Was konkursy i zabawy. W końcu nie ma to być zwykła wizyta w klubie, a najlepszy wieczór panieński, jaki w życiu przeżyłyście.

Kluczem do doskonałej zabawy jest dobra organizacja. Rezerwacja stolika lub naszego VIP Roomu, powitalne drinki i nasze zaplecze gastronomiczne to doskonały wstęp do całonocnego szaleństwa. Club Garage zagwarantuje Wam imprezę przy genialniej muzyce i w niezwykłej oprawie. Cudowna atmosfera i przyjazna obsługa sprawi, że w klubie poczujecie się niesamowicie.

Jeżeli przyszła Pani Młoda lubi rywalizację, to podczas wieczoru panieńskiego zagrajcie w bilard lub kręgle. W naszym VIP Roomie imprezę możecie uświetnić obecnością i striptizem chippendales’a. To nietuzinkowy pomysł i świetny prezent dla przyszłej Panny Młodej. Kolorowe drinki na początek świetnej zabawy, którą rozkręci tancerz. Prawda, że brzmi interesująco?

Nauka tańca podczas wieczoru panieńskiego

Jeżeli chcecie zaskoczyć przyszłą Panią Młodą nietuzinkową atrakcją, to chętnie zorganizujemy dla Was lekcję tańca! Przeniesiemy Was na gorące Hawaje, Kubę z latynoskimi rytmami lub Kolumbię z energetyczną Zumbą. Dajcie nam znać, a sprawdzimy, co możemy dla Was zrobić!

Degustacja win

Przed rozpoczęciem imprezy z Waszymi ulubionymi kolorowymi drinkami warto skorzystać z naszej propozycji degustacji win. Wśród pomysłów na wieczór panieński ten cieszy się dużym powodzeniem, zwłaszcza jeśli przyszła Panna Młoda jest miłośniczką tego trunku. Oferujemy degustację win z doświadczonym sommelièrem i ustaloną wcześniej ilość win.

Jeżeli macie swój niezwykły pomysł na organizację wieczoru panieńskiego – napiszcie. Postaramy się spełnić każde wymagania przyszłej Panny Młodej i jej niezwykłych przyjaciółek!

 

okoliczn2

Search