Nocne życie Katowic - klub, w którym warto bywać

Katowice, jako stolica Śląska, żyje w swoim specyficznym rytmie nie tylko za dnia, ale również w nocy. 

Tutaj sporo dzieje się już od czwartku, poprzez piątek i w sobotę - wtedy liczba imprez, koncertów, wydarzeń kulturalnych i innych atrakcji organizowanych przez kluby w Katowicach przyprawia o zawrót głowy. Pewnie niejednokrotnie miałeś problem z wyborem jednej imprezy w weekendowy wieczór, ale przecież sam doskonale wiesz - nic nie musi Cię ograniczać. Dzięki temu, że Club Garage znajduje się w samym sercu Katowic możesz do nas dotrzeć o każdej porze i z dowolnego miejsca. 

Mapa nocnego życia katowickich klubów zmienia się dynamicznie - kluby otwierają się i zamykają. Na pewno ciekawie jest odwiedzić nowo powstałe miejsca, jednak o prawdziwym charakterze nocnego klubowego życia Katowic przesądzają lokale istniejące w mieście od wielu lat. Club Garage zdecydowanie jest jednym z takich miejsc, które warto odwiedzić w Katowicach, kiedy się ściemni. 

Club Garage ze względu na centralną lokalizację jest absolutnie najlepszym miejscem na rozpoczęcie (i zakończenie;) ) trasy po katowickich klubach. Oprócz klubu, znajduje się tu 8 torów bowlingowych (w tym 2 dla dzieci), 15 profesjonalnych stołów bilardowych oraz 2 snookery. W naszym klubie organizujemy wieczory panieńskie, kawalerskie, imprezy firmowe i okolicznościowe oraz wigilie firmowe. Jesteśmy jedynym takim miejscem w Katowicach, gdzie klub łączy się z kręgielnią i klubem bilardowym. Dzięki naszemu wystrojowi poczujesz unikalną atmosferę miejsca, a przy okazji spędzisz niezapomniany czas na imprezie DJskiej.

Jeżeli swoją imprezową wędrówkę pragniesz rozpocząć od Clubu Garage uważaj - niesamowita afmosfera naszego katowickiego klubu potrafi wciągnąć do tego stopnia, że spędzisz u nas całą noc. Dzięki naszej kuchni i bogatego menu nie musisz martwić się o bogactwo gastronomiczne okolicy - my zapewnimy Ci wszystko. 

Clubie Garage imprezy do białego rana trwają przez cały rok.

Imprezy w katowickich klubach 

Ranking nocnych klubów w Katowicach, w których można potańczyć do rana, zdecydowanie otwiera Club Garage. Tutaj każdy miłośnik niebanalnego stylu i muzyki klubowej odnajdzie swoje miejsce. To tutaj od czwartku do niedzieli trwa impreza z DJem. Nocne Katowice mają wiele do zaoferowania, ale warto pomieszać trochę imprezy klubowej z zabawą zespołową, jaką jest gra w kręgle i bilard. W Clubie Garage czekają Cię wyłącznie weekendowe przyjemności.

 Więcej zobaczysz na naszym fanpage Club Garage !

najlepszy klub w katowicach

 38517692 1770492849731634 3896260074548494336 n

 
 

 

 

Search