Jaki klub odwiedzić w Katowicach - nocne życie Katowic

Jaki klub warto odwiedzić w Katowicach, czyli nocne życie Katowic w najlepszym wydaniu!

firmowe imprezy w katowicachKatowice to miasto tętniące nocnym życiem. Odczuć to można szczególnie w weekendy w centrum miasta. Dzięki całodobowym połączeniom komunikacyjnym nie tylko z dzielnicami, ale także z miastami ościennymi, wieczorami do katowickich klubów przyjeżdżają ludzie spragnieni dobrej zabawy. Miasto oferuje bogaty wybór lokali, pubów i restauracji różniących się między sobą muzyką, atmosferą, designem i kuchnią. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Impreza firmowa czy spotkanie z przyjaciółmi? 

Niedaleko placu Wolności i ulicy Gliwickiej w Katowicach znajduje się Garage Club. Tutaj zasmakujesz dobrego jedzenia, klasycznych piw i nietuzinkowych shotów. Menu klubu Garage nie zna granic – serwujemy typowe dania główne, pizze, zapiekanki, a także tortille i placki. Amanci potraw z każdego zakątka świata znajdą tutaj coś dla siebie. W tym katowickim klubie odbywają się jedyne w swoim rodzaju imprezy tematyczne, np. z okazji Dnia Kobiet, Dnia Chłopaka, Halloween czy też Powitania Lata. Klub Garage słynie ze świetnej organizacji wieczorów kawalerskich i panieńskich w Katowicach, a wieczorami o wolne miejsce trudno. Czy może istnieć lepsza rekomendacja dla klubu?

Garage Club to świątynia każdego amatora gry w bilard i kręgle – 8 torów bowlingowych (w tym 2 dla dzieci), 15 profesjonalnych stołów bilardowych oraz 2 snookery czynnych codziennie od godz.12:00. do 24:00, a w piątki i soboty do 2:00. Sportowy klimat przyciąga jeszcze bardziej.


Katowice to miasto zabawy i szaleństwa do białego rana. Muzyczne klimaty miasta, które usłyszeć możesz w klubie Garage, kręcą się zarówno wokół lekkich brzmień funky, POP, house, R&B, aż po największe hity disco podczas imprez tematycznych. Nad jakością oprawy muzycznej zawsze czuwają znani i cenieni DJ. W Garage Club znajduje się ekskluzywny VIP Room – idealny na imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie. Lokal posiada około 400 miejsc siedzących, klimatyzację, smoking zone, a także darmowe Wi-Fi. Specyficzny, niekonwencjonalny i niezwykły wystrój lokalu z obsługą na najwyższym poziomie, zadowoli i zaskoczy najbardziej wymagających klientów. Katowicki klub muzyczny ze sceną i parkietem tanecznym pomieści wszystkich spragnionych dobrej zabawy. 

To tylko namiastka zabawy, która czeka w Katowicach na klubowiczów. Życie nocne w garażowym rytmie to gwarancja doskonałej rozrywki, świetnego jedzenia, designerskiego i charyzmatycznego charakteru wnętrza. Garage to idealne miejsce dla każdego, kto wie, co to doskonała zabawa!

Search