Najlepszy klub w Katowicach? Garage Club!

Zbliża się weekend, a Ty znowu szukasz klubu w Katowicach, w którym będziesz mógł tańczyć do białego rana w rytm świetnej muzyki? Wciąż poszukujesz swojego ulubionego klubu? A może studenci z zagranicy pytają o najlepszy klub w centrum Katowic i nie wiesz co odpowiedzieć? W takim razie czas na Club Garage!

Jaki klub w Katowicach?

To właśnie w samym sercu Katowic - na Dąbrówki - odbywają się wielkie, co weekendowe imprezy, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim osobom lubiącym szaloną zabawę! A przed nią, na rozgrzewkę lub jako alternatywny sposób spędzenia szalonego wieczoru, proponujemy grę w bilard lub kręgle. Posiadamy 8 torów bowlingowych (w tym 2 dla dzieci), 15 profesjonalnych stołów bilardowych oraz 2 snookery. Nasz klub bilardowy i kręgielnia czynne są codziennie od godz.12.00. do 24.00. (w pt i sob do 2.00.)

Aby stworzyć epicki klimat naszych imprez, nasz klub zaaranżowaliśmy w sposób nietuzinkowy. Chcieliśmy stworzyć jedyny taki niepowtarzalny klub w Katowicach i wiemy, że to nam się udało. Aby klub działał tak, jak tego chcecie, bierzemy pod uwagę każdą wartościową opinię klubowiczów. To właśnie nasz zapał i Wasz wkład sprawił, że Club Garage jest dzisiaj jednym z najczęściej odwiedzanych klubów w Katowicach!

Na bieżąco informujemy Was o wszystkich wydarzeniach i eventach, zarówno tych muzycznych, jak i sportowych, które organizujemy, dzięki czemu już wcześniej możecie sobie zarezerwować czas na dyskoteki i imprezy. Każdżą z naszych imprez uświetnia obecność fantastycznego DJ-a, który z pewnością trafi w Wasze gusta i sprawi, że każdy weekend spędzony w Clubie Garage będzie niezapomniany.

Ale to nie wszystko! Dlaczego nasz klub jest tak znany? Bo to u nas, w tym nietuzinkowym klimacie, zorganizujesz urodziny, imprezę integracyjną, wieczór kawalerski i panieński, a także Komunię Świętą i inne imprezy okolicznościowe. Wystarczy tylko zarezerwować datę i dowolną liczbę stolików, a my zajmiemy się resztą.

Przyjdźcie do nas, a na własnej skórze przekonacie się, że to właśnie u nas odbywają się najlepsze imprezy w Katowicach!

 

Wieczór panieński

To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Musi on być niezapomniany i wyjątkowy. Zorganizowany na najwyższym poziomie. Tylko, gdzie znaleźć miejsce, które zapewni Wam doskonałą zabawę do białego rana? Zapraszamy do Clubu Garage w Katowicach!

Jeśli pragniecie się wyszaleć się na dyskotece w rytmach doskonałej muzyki, a do tego popijać szampana we własnym VIP Roomie to Wieczór Panieński w Clubie Garage jest idealnym rozwiązaniem! Czeka na Was wspomniany już VIP ROOM, przestronny parkiet, możliwość organizacji zabaw, obsługa tylko dla Was oraz atrakcyjne efekty świetlne, które w połączeniu z dźwiękami Waszej ulubionej muzyki, zagwarantują Pannie Młodej imprezę, której nie zapomni do końca życia!

Podczas wieczoru panieńskiego zapewniamy szeroki wybór alkoholi, dzięki którym przygotujemy Wasze ulubione drinki. Podczas tej imprezy niczego Wam nie brakanie. Jeśli chcesz zapewnić swoim przyjaciółkom zabawę na najwyższym poziomie, a Pannie Młodej niezapomniane chwile, zadzwoń i zarezerwuj miejsce już dziś!Wieczór kawalerski

Podobno ostatnią szaloną imprezą w życiu każdego mężczyzny jest Wieczór Kawalerski, ale czy to prawda? Oceńcie sami:) Ale to na pewno doskonały powód dla którego warto zadbać o to, aby był on niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju. Coraz częściej wieczory kawalerskie wieczorami przenoszą się do klubu, by tam zaszaleć i uczcić Pana Młodego.

Jeśli zostałeś wytypowany na organizację tej imprezy i szukasz klubu, w którym Wasza ekipa będzie mogła wyszaleć się przy świetnej muzyce, oszałamiającym oświetleniu i szerokiej gamie trunków, a wszystko to w prywatnym VIP ROOMIE to zapraszamy do naszego klubu w Katowicach!

Jeśli będziecie potrzebowali zabawy we własnym gronie, odpoczynku (a może nie tylko... ;) )możecie skorzystać ze wspomnianego już VIP ROOMU, który warto zarezerwować już dziś. O nic nie musicie się martwić - nasza obsługa zadba, aby niczego Wam nie brakowało ;)

Wieczór Kawalerski w klubie w Katowicach zagwarantuje Panu Młodemu niezapomnianą przygodę, którą wspólnie będziecie wspominać jeszcze przez długi czas. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!

 

Imprezy firmowe

Organizacja wieczoru integracyjnego to idealny pomysł na zacieśnienie relacji między pracownikami i szefostwem. Warto zorganizować go w wyjątkowym miejscu, które zapewni spotkanie na najwyższym poziomie, jakim jest Club Garage. Umożliwiamy zorganizowanie imprezy integracyjnej dla firm, która na długo pozostanie w pamięci uczestników biorących w niej udział.

8 torów bowlingowych, 15 profesjonalnych stołów bilardowych oraz 2 snookery, przestronny parkiet, niesamowite efekty świetlne, bogaty wybór na barze oraz możliwość cateringu to tylko niektóre elementy naszego klubu, którym nie zawsze mogą pochwalić się inne dyskoteki. Nasza oferta organizacji wieczorów firmowych jest bardzo szeroka.

Zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania stolików, skorzystania z szerokiej gamy trunków oraz możliwości wzięcia udziału w zabawach firmowych. Nasz zespół zapewni obsługę na najwyższym poziomie, zgodnie z życzeniami naszych Klientów.

 

najlepsze kluby katowice

klub katowice

Search