Impreza firmowa w Katowicach

imprezy dla firm katowice

Impreza firmowa w Katowicach ? Tylko w Klubie Garage!

Klub Garage w centrum Katowic to wymarzone miejsce do organizacji niezapomnianej imprezy firmowej, eventu i bankietu.

impeza firmowa w katowicachImprezy integracyjne w Katowicach

Od wielu lat organizujemy niezapomniane i nieszablonowe imprezy firmowe. Tylko u nas będą Państwo mogli zaplanować eventy według własnego życzenia! Ogromne możliwości oraz doświadczenie czyni nasz klub jednym z najlepszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc na organizację imprez integracyjnych, biznesowych i eventów w Katowicach, a może i na całym śląsku. 

Jakie atrakcje na imprezę firmową?

Duża przestrzeń klubu Garage pozwala na organizację imprezy dla 500 osób. Dodatkowym atutem jest nie tylko świetna lokalizacja w samym centrum Katowic, ale też atrakcje, które czekają na gości – kręgle, bilard oraz darty. W weekendy imprezy uświetni doskonała zabawa w towarzystwie naszych klubowych DJ-ów. Organizujemy również imprezy tematyczne i okolicznościowe w których uczestnicy eventów integracyjnych mogą brać udział. Gwoździ programu może być jednak jeszcze więcej! W Clubie Garage istnieje możliwość wynajęcia stołu do gry w ruletkę amerykańską, Black Jacka, Pokera, Pokera Texas Holdem i kości. A wszystko to z profesjonalną obsługą krupiera.

Dla firm, których pracownicy kochają tańczyć, chętnie zorganizujemy naukę salsy, bachaty, cha-cha lub merengue. Jeśli zamiast tańca wolicie śpiewać, to zaplanujemy dla Waszej firmy karaoke z zespołem na żywo lub z podkładem z komputera. Organizację imprezy tematycznej polecamy szczególnie dużym przedsiębiorstwom. Ostatnią naszą realizacją była firmowa impreza tematyczna w stylu karaibskim, podczas której uczestnicy uczyli się salsy, robienia girland hawajskich, bębnów i wakacyjnych wystrojów. Dla firm, które lubią zagadki, zorganizujemy „Quiz Night” z osobą prowadzącą. Musicie przyznać, że to spory wahlarz możliwości, a to wciąż nie koniec. Dla wymagających klientów lubiących smak wina polecamy „Wine Tasting”. Do Państwa dyspozycji będzie prowadzący sommelier oraz 6-7 rodzajów wina.

Wszystkie te imprezy uwiecznić może nasz fotograf, od którego otrzymacie Państwo płytę ze zdjęciami z imprezy.

Dlaczego to nam powierzyć dobrą zabawę? 

Klub Garage od innych lokali w Katowicach odróżnia niepowtarzalny klimat i szeroka oferta, które przyciągają poszukiwaczy dobrej zabawy. Na wyjątkową atmosferę tego miejsca pracowaliśmy od początku istnienia lokalu, a potwierdzeniem tego, że nam się to udało, są tysiące gości odwiedzających nasz lokal oraz bardzo dobra średnia opinii wśród naszych gości, zarówno na Fanpagu jak i w GoogleMaps.

Naszą ofertę zawsze staramy się dopasować do oczekiwań klienta, dlatego podczas organizacji imprez dla firm zapewniamy zaplecze gastronomiczne. Doskonały sprzęt audio, świetni DJ, nietuzinkowa aranżacja wnętrza oraz profesjonalne oświetlenie sprawią, że każdy event dostarczy niezapomnianych wrażeń, będzie perfekcyjny i wspominany przez długi czas.
Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś, zarezerwuj termin, a my jako organizator imprez, również prywatnych, konferencji, bankietów, eventów, pokazów w Katowicach, zadbamy o każdy szczegół.

Search