Impreza firmowa w Katowicach

Organizujesz imprezę firmową w Katowicach? Sprawdź nasze propozycje!

firmowe imprezy w katowicach

Chciałbyś zorganizować imprezę dla pracowników (lub też zostałeś wyznaczony do jej organizacji), ale nie masz na nią pomysłu? Chciałbyś, żeby to było coś więcej niż zwykłe wyjście na piwo? My też uważamy, że spotkania integracyjne nie muszą być nudne, dlatego dzielimy sie z Wami naszymi propozycjami na imprezę firmową w Katowicach.

Zaproponujemy coś dla entuzjastów sportowej rywalizacji, miłośników imprez tematycznych, smakoszy i znawców wina.

Pomysły na imprezę firmową

Impreza tematyczna

Pierwsza propozycja imprezy integracyjnej to impreza tematyczna. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią wcielać się w rolę aktorów, postaci historycznych lub postaci filmowych. Wszystko to w formie szampańskiej zabawy i świetnej zabawy w charakteryzację. Na taką imprezę szczególnie warto pomyśleć nad wynajęciem naszego profesjonalego fotografa, który uwieczni Wasze pomysłowe stylizacje. Kto wie - może z tych zdjęć powstanie wyjątkowy kalendarz firmowy?

Rywalizacja sportowa – bilard i kręgle

Wiele firm podczas integracji stawia na rywalizacje sportową. Warto pomyśleć o sporcie, w którym wszyscy będą mogli wziąć udział i dobrze się przy tym bawić, jak np. bilard czy kręgle. Konkurencje zespołowe pozwolą zintegrować grupę i na pewno wzmocnią więzi pracowników :)

Nauka tańca

Nauka tańca na imprezie firmowej? Dlaczego nie! To idealny pomysł jeśli Twoi pracownicy są roztańczeni. Zorganizujemy naukę salsy, bachaty, cha-cha lub merengue z profesjonalnymi nauczycielami.

Karaoke na imprezie firmowej

Jeżeli Twoi pracownicy nie są zbytnio roztańczeni, ale za to preferują śpiew to nic straconego. Specjalnie dla Was zorganizujemy karaoke z zespołem na żywo lub z podkładem z komputera. 

 „Quiz Night”

To opcja dla firm lubiących rywalizację, ale niekoniecznie sportową. "Quiz Night" to mnóstwo ciekawych zagadek i quizów matematyczno-logiczno-językowych z osobą prowadzącą. 

Degustacja win

Każdą z powyższych zabaw można połączyć z degustacją win. Do Państwa dyspozycji będzie prowadzący sommelier oraz 6-7 rodzajów win.

 

Wszystkie te imprezy uwiecznić może nasz fotograf, od którego otrzymacie Państwo płytę ze zdjęciami z imprezy.

 Zainspirował Cie któryś z naszych pomysłów? A może masz własny? Napisz do naszego event menagera i zaplanujcie niezapomnianą imprezę firmową w Katowicach. Informacje o liczbie uczestników, terminie, budżecie pomogą nam Ci pomóc. Naszą ofertę zawsze staramy się dopasować do oczekiwań klienta, dlatego podczas organizacji imprez dla firm zapewniamy zaplecze gastronomiczne, sprzęt audio, DJ i świetne oświetlenie.

Klub Garage w Katowicach posiada niepowtarzalny klimat i szeroką ofertę, która przyciąga poszukiwaczy dobrej zabawy. Potwierdzeniem tego są tysiące gości odwiedzających nasz lokal oraz bardzo dobra opnia wśród naszych gości, zarówno na Fanpagu jak i w GoogleMaps. Dlatego nie zwlekaj i już dziś zamów u nas imprezę, konferencję, bankiet, event lub pokaz w Katowicach.

 

Search